Czujemy się spadkobiercami najlepszych tradycji biznesowych Radomia. Od 1852 roku w obecnym budynku Hilton Garden Inn Radom była siedziba Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego.  Toczące się tu rozmowy handlowe wpływały na kształt naszego miasta. Dziś kultywujemy troskę o dobry klimat dla spotkań i odpowiednie warunki dla osiągania sukcesu.

TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE

W DOBRYM
KLIMACIE

Jeśli spotkanie w dobrym klimacie to tylko u nas. W gościnnych progach hotelu zorganizujesz wydarzenie firmowe, imprezę integracyjną dla pracowników i rozmowę biznesową.

Hilton Garden Inn Radom oferuje swoją największą salę o powierzchni 297 m², którą możesz zagospodarować zgodnie z własnymi potrzebami. 3 różnorodne sale to gwarancja udanego spotkania. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna i wspaniała kuchnia sprawią, że uczestnicy wydarzenia będą zachwyceni.

 

Rzuty sal

Restauracja i Bar w Hilton Garden Inn Radom serwują najlepsze dania, przygotowane z lokalnych produktów Mazowsza. Tutaj nie tylko zjesz smaczny lunch czy wystawna kolację. Gościnne wnętrza restauracji hotelowej stanowią wspaniałe miejsce na rodzinne uroczystości, takie jak chrzciny, komunie czy przyjęcia weselne.

RESTAURACJA
I BAR