Niezależnie od tego jakiego rodzaju spotkanie organizujesz, DoubleTree by Hilton Kraków jest idealnym miejscem na jego realizację. Tu możesz zaaranżować 2970 m² powierzchni eventowej: oferujemy 16 różnorodnych sal konferencyjnych, z których każda wyposażona jest w profesjonalny sprzęt AV i szybki internet, natomiast przestronne foyer sprawdzi się jako miejsce przerw kawowych i nieformalnych spotkań.

IDEALNE MIEJSCE
NA KAŻDE
SPOTKANIE

Potrzebujesz zorganizować koncert z pełnowymiarową sceną lub zaparkować samochody w sali balowej? U nas to nie problem – sala Kraków o wysokości 4,96 m to prawie 1000 m² bez kolumn, a bezpośrednie połączenie z windą towarową pozwala na łatwy i wygodny transport elementów wyposażenia.

Centrum konferencyjne, którego częścią jest DoubleTree by Hilton Kraków, ugości do 2000 osób. Dla ich wygody oddajemy 232 eleganckie pokoje w czterogwiazdkowym standardzie. Restauracja i bar zapraszają gości chcących skosztować wyśmienitych potraw i drinków, a Strefa Wellness czeka na wielbicieli aktywnie spędzonego czasu.

Rzuty sal

RESTAURACJA
I BAR

Pasją naszych Chefów Kuchni jest odkrywanie lokalnych smaków Małopolski i interpretowanie ich zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej. Dzięki temu Restauracja 5th Avenue serwuje dania, które łączą świeże spojrzenie na tradycję z wyrafinowanym smakiem. W karcie menu każdy znajdzie coś dla siebie – także wielbiciele potraw wegetariańskich i wegańskich.

Lounge Bar oferuje wyselekcjonowane napoje i wyśmienite koktajle, które umilą czas spędzany w przytulnych wnętrzach DoubleTree by Hilton Kraków. Autorskie drinki naszych barmanów wprawią w zachwyt nie tylko swoim smakiem, ale i formą podania. Tutaj zawsze można zatrzymać się na filiżankę aromatycznej kawy i skosztować słodkości wprost z hotelowej cukierni.