Hilton Garden Inn to pierwszy obiekt międzynarodowej sieci hotelarskiej w Radomiu. Budynek, usytuowany przy głównym deptaku, doskonale harmonizuje zabytkową część miasta i nowoczesną architekturę. Hotel jest połączony z odrestaurowanym pałacykiem Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego, który od 1852 roku stanowi nieodłączny element historycznego dziedzictwa Radomia.

MIEJSCE
Z DUSZĄ
I CIEKAWĄ
HISTORIĄ

Z MYŚLĄ
O TWOJEJ
WYGODZIE

Jeśli spotkanie w dobrym klimacie to tylko u nas. W gościnnych progach hotelu zorganizujesz wydarzenie firmowe, imprezę integracyjną dla pracowników i rozmowę biznesową.
Hilton Garden Inn Radom oferuje swoją największą salę o powierzchni 297 m², którą możesz zagospodarować zgodnie z własnymi potrzebami. 3 różnorodne sale to gwarancja udanego spotkania. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna i wspaniała kuchnia sprawią, że uczestnicy wydarzenia będą zachwyceni.

Z MYŚLĄ
O TWOJEJ
WYGODZIE

Każdy ze 114 pokoi w standardzie 4* został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o komforcie gości i zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień. Hilton Garden Inn Radom to nie tylko eleganckie pokoje. To także szeroki wachlarz usług dodatkowych dostępnych dla każdego gościa. Nasze przestrzenie zostały urządzone zgodnie z najlepszymi standardami sieci Hilton. Znajdziesz w nich wszystko co potrzebne do pracy i odpoczynku./span>

NA MAŁY GŁÓD
I WILCZY APETYT

Restauracja i Bar w Hilton Garden Inn Radom serwują najlepsze dania, przygotowane z lokalnych produktów Mazowsza. Tutaj nie tylko zjesz smaczny lunch czy wystawna kolację. Gościnne wnętrza restauracji hotelowej stanowią wspaniałe miejsce na rodzinne uroczystości, takie jak chrzciny, komunie czy przyjęcia weselne.

SPOTKANIE
W DOBRYM
KLIMACIE

Hilton Garden Inn Radom oferuje 297 m² nowoczesnej przestrzeni konferencyjnej, którą możesz zagospodarować zgodnie z własnymi potrzebami. 3 różnorodne sale konferencyjne to gwarancja udanego spotkania. To nowe miejsce na hotelowej mapie Polski miło zaskoczy Cię wysoką jakością usług i perfekcyjną organizacją.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oferta specjalna

Pierwsza Komunia Święta

Komunia dziecka to ważne wydarzenie dla całej rodziny. W trosce o zapewnienie Państwa komfortu podczas organizacji przyjęcia, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję.

Zobacz więcej

Przyjęcia okolicznościowe

Świętowane w gronie rodziny i przyjaciół to wyjątkowy czas. Spędź go w Hilton Gadren Inn Radom i przekonaj się jak wiele radości sprawia czas z najbliższymi.

Zobacz więcej

Udane Wesele

Wesele to niezapomniane wydarzenie dla Pary Młodej oraz całej rodziny. Specjalnie na ten czas przygotowaliśmy wyjątkową propozycję.

Zobacz więcej