Wybierając Hampton by Hilton Oświęcim, otwierasz drzwi do wyjątkowego doświadczenia gościnności. Nasz hotel oferuje nie tylko komfortowe pokoje, ale także nowoczesne wnętrza, doskonałe jedzenie i serdeczną obsługę. Bez względu na cel podróży – czy to służbowa wizyta, czy relaksacyjny pobyt – zapewniamy wszystko, co niezbędne, abyś czuł(a) się wyjątkowo podczas swojego pobytu w Oświęcimiu. Przekrocz próg Hampton by Hilton Oświęcim i doświadcz niepowtarzalnej atmosfery gościnności.

WYJĄTKOWA
GOŚCINNOŚĆ

W SAMYM
CENTRUM STAREGO
MIASTA

Hampton by Hilton Oświęcim położony jest w samym sercu Starego Miasta, nad brzegiem malowniczej rzeki Soły. Hotel sąsiaduje bezpośrednio z jednym z największych zabytków miasta – Zamkiem Oświęcimskim, a od urokliwych kamienic przy Rynku dzieli go zaledwie parę kroków. To wyjątkowe miejsce zarówno dla grup turystycznych, osób podróżujących służbowo, jak i turystów indywidualnych. Stanowi doskonałą bazę wypadową do największego w Polsce parku rozrywki: Energylandia znajduje się niecałe 20 kilometrów od hotelu.

Hotel oferuje 120 komfortowych klimatyzowanych pokoi, wyposażonych w wygodne łóżka i ergonomiczne miejsce do pracy. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne, aby Twój pobyt był udany. Pokoje zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o komforcie gości i zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień.

DLA TWOJEJ
WYGODY

RESTAURACJA
I BAR

W naszej restauracji z pewnością, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowym atutem jest nasze Menu 24/7 dostępne niezależnie od pory dnia i nocy.

TUTAJ KAŻDA
IMPREZA BĘDZIE
UDANA

Szukasz miejsca na spotkanie biznesowe albo wydarzenia firmowego? Hampton by Hilton Oświęcim to idealne miejsce na organizację szkolenia, konferencji oraz wyjazdu integracyjnego. Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni oraz doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa są gwarancją udanej imprezy. Każda z 5 sal konferencyjnych jest do Twojej dyspozycji. Sale pomieszczą do 130 uczestników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W Hampton by Hilton Oświęcim troszczymy się o wszystkich gości. Zapewniamy bezpłatne Wi-Fi oraz śniadanie zawsze wliczone w cenę pobytu. Na terenie obiektu znajduje się doskonale wyposażona sala fitness ze wspaniałym widokiem na rzekę Sołę.

ODPOCZYNEK
I RELAKS

Oferta specjalna

Konferencja idealna

Dogodne położenie, klimatyzowane sale, Business Center oraz wygodne pokoje i wspaniała kuchnia. Z nami każda konferencja będzie udana.

Zobacz więcej

Z rodziną w Hiltonie

Rodzinne pobyty z aktywnością, pasją, radością i pyszną kuchnią. A do tego okolica idealna dla tych, którzy uwielbiają wypoczynek w ruchu.

Zobacz więcej

Kraina dobrej zabawy

Energylandia to coś więcej niż wesołe miasteczko. To prawdziwe centrum rozrywki dla każdego: dla dorosłych, którzy chcą bawić się jak dzieci i dla dzieci.

Zobacz więcej